Centrála Distribuční Sítě by BUBLER help_outline

Začněte help_outline

Přidejte se do mé sítě a začněte se mnou vydělávat🍀Je to velmi jednoduché

Konglomerát help_outline

Přidávám reklamu... získávám provize... mám uživatelský link... lákám další 💯 lidí

💯 Stovky nových členů pro váš

Náš produkt je velmi jednoduchý, ale jedinečný, tzv. 🍀 MULTI AFFIL : stovky nových členů do vaší sítě, pro váš obchod, byznys, poradenství i komunitu. Zaregistrujte se do Centrály a užívejte sítě na maximum.

Co získáte

💯 Stovky nových členů do vaší sítě, pro váš obchod, byznys, poradenství i komunitu.

Absolutní jednoduchost všech procesů.

Máme síť. Vyděláváte tím, že přidáváte nové lidi.

Můžete si dělat reklamu na vaše stránky nebo si dát vlastní příspěvek.

Změnu a novou příležitost k osobnímu růstu.

Co je třeba

🍀 Chuť aktivně se podílet na růstu sítě.

Základní znalost práce s PC, mobilem a facebookem. A chvíli času každý den.

Menší počáteční příspěvek (free nebo 100 Kč/měs).

Chtít dva stupně placeného členství a dva druhy příjmu.

Udělat první krok... Zvolit si PIN a zaregistrovat se právě teď v kolonce nížeji 👇

Jak to funguje Pro obchodní partnery

Na svých stránkách a ve svých obchodech získávají další partnery a členy.

Za to mají síťové odměny a provize.

Členové sdílejí reklamy a stránky obchodních partnerů masivně v mnoha Facebookových a jiných sociálních bublinách.

Partneři platí pouze roční nebo měsíční poplatek nebo affiliate provize členům.

Provize získávají dle kompenzačního plánu.

Jak to funguje Pro členy Centrály

Získávají další členy a obchodní partnery.

Sdílejí reklamy a odkazy na partnerské stránky ve všech sociálních bublinách, ale se svým zvacím linkem.

Partneři jim vyplácí affiliate odměny.

Členové mohou mít placené nebo i neplacené členství, protože vytvoření účtu a veškeré funkce v CDS jsou zdarma.

Z toho všeho mají síťové provize dle kompenzačního plánu, pokud je zaplacen alespoň měsíční příspěvek.

Málo klientely? Problém. Vyřešíme.

Náš produkt je velmi jednoduchý, ale jedinečný: 💯 stovky nových členů do vaší sítě, pro váš obchod, byznys, poradenství i komunitu. Řešíte problém s nedostatkem klientely nebo chcete získat další zákazníky či klienty pro váš byznys? Chcete další stovky lidí do vaší sítě? Zaregistrujte se jednoduše do Centrály. Rychle získáte stovky nových členů do vaší sítě. Bez nároku na investice, čas a vzdělání. Pomáháme všem marketérům, obchodníkům a poskytovatelům služeb dosáhnout co nejvyšších výnosů z jejich obchodních sítí. A to synergickým spojením a sdílením jejich struktur skrze 🍀 Centrálu Distribuční Sítě. Nabídněte svoje klienty a zákazníky, sítě a struktury dalším zájemcům z jiných sítí a vydělejte na vaši síti vícekrát. Připojte se a využijte příležitosti. Centrála nabízí nejlepší cestu vašeho produktu k zákazníkovi.

Co nabízíme

💯 Stovky nových členů do vaší sítě, pro váš obchod, byznys, poradenství i komunitu.

Máte problém s nedostatkem zákazníků či klientů? Vyřešíme ho.

Paralelní booster pro marketéry, provizní sítě, hospody, restaurace, malé podniky, obchodníky, živnostníky, komunity a energetická společenství

Synergické spojení různých obchodních a marketingových sítí do jednoho velkého celku. Cílem je především sdílení klientských kmenů mezi členy CDS a bohatší nabídka zboží a služeb pro klienty členů CDS.

Aktivní propojení klientské základny členů CDS za využití AI. Vaše produkty CDS nabídneme stovkám a tisícům klientů z jiných obchodních sítí.

Vašim klientům nabídneme výhodné produkty z jiných oborů obchodu a služeb, než je ten váš. Vzniká tak synergie nabídek a poptávek, výhodná pro všechny strany.

Změnu nebo novou příležitost k osobnímu růstu pro ty, co hledají novu příležitost? Hledáte práci nebo chcete podnikat v oblasti síťového marketingu nebo affiliate? Vstupte do CDS a získejte přístup do nejlepších sítí a nové příjmy pro vás. Staňte se lovcem příležitostí.

Příležitost pro vás. Jste obchodní nebo marketingová síť? Nabídněte členům vaší struktury či zákazníkům vašeho obchodu novou příležitost k výdělkům. Nabídněte jim členství v CDS. Oni i vy na tom vyděláte.

CDS soustřeďuje na jednom místě, na jedné straně, nabídky a poptávky obchodů a sítí po členech, zákaznících a klientech a na straně druhé, zájemce o podnikání v oblasti marketingu a obchodu.

Co získáte

💯 Stovky nových členů do vaší sítě, pro váš obchod, byznys, poradenství i komunitu.

Řešení problému s nedostatkem zákazníků či klientů ve vaší obchodní nebo provizní síti.

Základním znakem CDS je absolutní jednoduchost obchodních a marketingových procesů.

Zaregistrujte se ještě dnes a využijte všech možností CDS. Základní členství je zdarma. Umožňuje vám prohlížet dění v CDS, ale bez možnosti získat provize za přivedení nových členů do CDS.

CDS nabízí dva druhy příjmu. První plyne z navýšení počtu klientů pro váš byznys. Druhý vám plyne ze síťových provizí za přivedení nových členů do CDS a z budování členské základny CDS.

Placené členství přináší více možností, jak navýšit vaše zisky a síťové provize a profitovat z členství dalších subjektů v CDS. Jsou dvě varianty, levnějsí a dražší.

Levnější, členský příspěvek 1 000 Kč (na splátky za 100 Kč/měs), nabízí možnost získat provize za nábor nových členů do CDS a pasivní získávání nových klientů do vaší sítě. Získáte právo na síťové provize za nábor nových členů do vaší síťové struktury až do 11 úrovně pod vámi + informace o všech běžných i exkluzivních nabídkách dalších členů CDS + přístup k úplnému profilu uživatele CDS.

Dražší, za 2 500 Kč, nabízí možnost získat provize za nábor nových členů do CDS a navíc aktivní získávání nových klientů do vaší sítě plus uvedení vaší N/P na Centrále. V případě, že jste firma pracující formou síťového marketingu, pak je tato dražší varianta podmíněna také hrazeným zapojením CDS do vaší sítě.

Zřídit konto help_outline